РУС
УКР
ENG

Ви заходите до кімнати. Двері за вами зачиняються. Гра почалась.

Ви Замкнені!

Мета гри — вийти з кімнати.

Проти вас — загадки, приховані механізми, кодові замки та сейфи.

За вас — команда друзів.

Успіху!

Квести

Квест-кімнати «Замкнені» в м. Одеса

Команда «Замкнені» запрошує вас відвідати квест-кімнати в Києві, Львові, Вінниці, Хмельницькому, Кривому Розі, Дніпрі, Харкові, а тепер ще й в Одесі!

Своєрідність, яскравість і самобутність цього чудесного міста приховує найрізноманітніші таємниці і загадки, розгадати які буде цікаво і самим одеситам, і гостям Перлини біля моря.

Як і будь-яке старе місто, Одеса сповнена цікавих історій, а квест-кімната - це один із способів дізнатися ще одну легенду.

Квест-кімната «Замкнені» в Одесі - це шанс доторкнутися до історії і розкрити безліч загадок темної сторони міста того часу. Квест кімната «Замкнені» в Одесі стане справжнім рингом, де в одному кутку стоїть верховенство закону, а в іншому - розгнуздана анархія влади злодіїв і вбивць.

У цій квест кімнаті не має ніякого значення, чи є у вас купа м'язів, навички акробатики або ідеальний окомір. Тільки допитливий і гострий розум, спостережливість, аналіз і логіка допоможуть вам покинути квест кімнату не пізніше, ніж за 60 хвилин.

Але не хвилюйтесь, адже ви будете не одні! Вирішення головоломок і загадок розраховане на групу від двох до чотирьох осіб. Крім того, квест кімната «Замкнені» в Одесі практично не має вікових обмежень, тому на допомогу собі ви можете взяти дітей від восьми років. І повірте нашому досвіду, їм це дуже сподобається! Наша квест-кімната в Одесі та й в інших містах - це спосіб розширити власні кордони, дізнатися про себе і про близьких щось нове, відкрити нові горизонти.

Нами буде створена ще не одна квест-кімната в Одесі. Підписуйтесь на наші новини, дізнайтеся про нові квест-кімнатах і будьте першими, хто вирішить усі загадки і головоломки в грі «Вийди з кімнати».

FAQ

1. Що це таке?
Замкнені — це квест у реальному житті. Вас з друзями зачиняють у кімнаті, повній загадок та головоломок. Ваша мета — за одну годину знайти спосіб вийти.
2. Що трапиться, якщо ми не встигнемо за годину?
Через годину кімната відкривається і гра зупиняється. Для того, щоб дізнатися, чим закінчується історія, Вам доведеться прийти ще раз ;)
3. Скільки осіб можуть брати участь у грі?
У грі бере участь команда, що складається із 2-4 осіб.
4. Як взяти участь у грі?
Перейдіть на сторінку квеста зі списку, виберіть зручну дату та час і забронюйте гру. Приходьте за 5-10 хвилин до початку.
5. Нас п'ятеро (або більше) осіб, чи можемо ми грати разом?
Ні. Квест-кімнати "Замкнені" розраховані на команду від 2 до 4 осіб. Якщо вас більше, рекомендуємо розділитися на дві команди та потім порівняти враження.
6. Скільки коштує гра?
Вартість гри складає від 300 до 1000 гривень з команди. Вона залежить від формату квесту, дня тижня та часу доби. Найзручніше дивитись ціни ігор на сторінці розкладу.
7. Чи потрібні які-небудь спеціальні знання та вміння?
Спеціальні знання та уміння для успішного проходження гри не потрібні, але вам знадобляться уважність та кмітливість, а також командна робота.
8. Якщо ми не зможемо розгадати яку-небудь загадку?
Якщо під час гри Ви зайдете у глухий кут, можна попросити підказку, і наш оператор обов'язково допоможе.
9. Чи можна подарувати гру?
Так, можна придбати гру у подарунок. Вартість подарункового сертифікату залежить від міста. Зателефонуйте нам, і ми розповімо, як його придбати.
10. У мене залишились ще питання. Що робити?
Просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас чином.